Szewieczek Jiří
Emise motoru

Emise motoru

www.protec-chem.cz
Joy reality

Joy reality

http://www.joyreality.cz/
Učební pomůcky

Učební pomůcky

http://www.schroter.cz/samsou/certifikat.htm
Motorky.pps  2.35MB
Motorky

AUTOŠKOLA S AUTOMATEM

Patříte k lidem, kteří mají auto s automatem anebo si ho budou pořizovat a rádi by jezdili autem, ale vadí Vám řazení? Anebo máte hendikep, který řízení vozu s manuální převodovkou neumožňuje?

V tom případě není nic jednoduššího, než si udělat autoškolu s automatickou převodovkou, jenž řazení hravě vykoná za Vás. Automatická převodovka Vám kromě usnadnění řízení přinese i větší požitek z jízdy, při níž rychleji pochopíte pravidla provozu.

Automatická převodovka již není jen pro lenochy.

Automatická převodovka totiž za poslední léta udělala mílové kroky ve svém vývoji a patří již ke standardní výbavě řady vozů. Kromě toho nezkušeným řidičům může velice napomoci věnovat se naplno řízení. Navíc automat, mluvíme-li o těch moderních, šetří motor a dokonce dokáže snížit spotřebu, což při dnešních cenách benzínu a nafty je skutečně vlastnost neocenitelná. Moderní automatické převodovky jsou ideální volbou pro lidi, kteří mají menší cit k řazení.

S automatem pro pohodlnější jízdu.

Příznivci automatické převodovky si často pochvalují větší požitek z jízdy, který jim právě automat umožňuje. Navíc moderní automaty, Vám i Vaší posádce zajistí pohodlnou jízdu bez zbytečného cukání. A pokud trávíte velkou část času ježděním po městě, pak se s automatickou převodovkou zcela jistě méně unavíte a postávání v kolonách se stane přece jen o kapku snesitelnější.
Nakupujte zkušenosti u Szewieczka. Nebojte se nás kontaktovat.Těšíme se na Vás.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one